Wahadełkowanie

Wahadełkowanie, jasnowidzenie i podróże astralne – Akademia Wiedzy Duchowej Jana Popko

Sfera duchowa to coś, czego wielu ludzi nie dostrzega na pierwszy rzut oka. Jest to jednak też zagadnienie, które od zawsze fascynowało ludzi. Wielu filozofów czy nawet prostych, przeciętnych ludzi zastanawiało się często nad ideą duchowości. Dzisiaj Zbigniew Jan Popko stara się przekazywać wiedzę na temat duchowości w swoich warsztatach online i projekcie o nazwie Akademia Wiedzy Duchowej. Tam można nauczyć się np. jak posługiwać się wahadełkiem czy dowiedzieć się czym są podróże astralne.

Akademia Wiedzy Duchowej – obszerny projekt i źródło wiedzy

Zbigniew Jan Popko przygotował obszerne i wyczerpujące materiały na swojej stronie dotyczące sfery duchowości. Projekt jest oparty o starannie przygotowane materiały. Artykuły przedstawione przez Popko są rzeczowe i rzetelnie napisane. Dowiedzieć się można np. jak posługiwać się wahadełkiem. Wahadełkowanie pomaga w odnalezieniu odpowiedzi na pytanie, które nurtują. Wymaga to oczywiście wahadełka, które można zakupić, lub nawet wykonać własnoręcznie. Inną kwestią, jaką porusza Akademia Wiedzy Duchowej jest jasnowidzenie. Jan Popko opisuje to jako czynność codzienna, która jednak daje efekty w połączeniu ze świadomością. Popko naucza też tego czym są podróże astralne. Opisuje je jako proces pełen doświadczeń, wiedzy i inspiracji. Poza nauką tego, jak posługiwać się wahadełkiem, jasnowidzenia czy podróży astralnych, Jan Popko jest mentorem medytacji.

Techniki medytacyjne wykorzystujące jej potencjał

Medytacja jest czymś bardzo popularnym. To czynność, która daje komfort psychiczny. Pomaga zniwelować stres, ukoić nerwy i po prostu się zrelaksować. Medytacja to popularna rzecz nie tylko wśród osób pragnących posiąść wiedze na temat duchowości. Wykonują ją często osoby niekoniecznie związane z tym zagadnieniem. Jan Popko twierdzi jednak, że w wielu poradnikach medytacji pomijane są istotne aspekty, które uniemożliwiają skorzystanie z pełnego potencjału medytacji. Dlatego właśnie Jan Popko przedstawia swoje techniki medytacyjne.