Uzdrowiciel

 

Jan Popko – Uzdrowiciel i nauczyciel świadomego życia

Istnieją ludzie, którzy poza nauką o otaczającym nas świecie fizycznym, pragną posiąść też wiedzę na temat tego co na pierwszy rzut oka jest niedostrzegalne. Takie rzeczy to np. otaczający nas świat duchowy i egzystencjalny. Opracowano wiele różnych technik, aby wejść w wyższy stan świadomości i dostrzec rzeczy, które do niedawna jeszcze były nieosiągalne. Autorem wielu interesujących metod tego typu jest nauczyciel świadomego życia i mistrz duchowy Jan Popko. Czym zajmuje się konkretnie?

Uzdrawianie na odległość – Oddziaływanie na ciało i ducha

Technika, która posługuje się bioenergoterapeuta toruń Jan Popko ma działać nie tylko na poprawienie stanu zdrowia ciała fizycznego. Swoje techniki, autor opisuje jako działające również na ciało energetyczne czy też duchowe. Wpływać mają one na poprawę stanu psychicznego czy też nawet na poprawę relacji między ludzkich. Jan Popko twierdzi, że jego techniki sprawdzają się w przypadku leczenia chorób i wpływają na pozytywne patrzenie na świat pacjenta. Bioenergoterapeuta Toruń pomaga również w zniwelowaniu niepokoju, stresu i pomaga stać się wolnym od tych ograniczeń. Interesującą wiadomością jest również fakt, że Jan Popko stara się leczyć nie tylko ludzi, ale też i zwierzęta, które opisuje jako istoty, które również chcą być szczęśliwe i zdrowe.

Akademia Wiedzy Duchowej – Czego naucza Jan Popko?

Jan Popko to nie tylko bioenergoterapeuta Toruń. To również nauczyciel przeróżnych technik duchowych, które mają na celu poznanie nie tylko siebie, ale też świata duchowego, który nas otacza. Tak też w swojej akademii porusza nauki takie, jak jasnowidzenie. Twierdzi, że jasnowidzenie jest czymś codziennym, jednak efekty przynosi ono jedynie w połączeniu ze świadomością. Jan Popko naucza również podróży astralnych. Mają one być doświadczeniem pełnym duchowej wiedzy i inspiracji. Oferuje również nauki ze skal astralnych. One z kolei mają pomóc w znalezieniu odpowiedzi na nurtujące człowieka pytania.