Uzdrawianie

Uzdrawianie na odległość i techniki duchowe – Mistrz duchowy Zbigniew Jan Popko

 

Rzeczy takie jak bioenergoterapia, uzdrawianie na odległość czy techniki duchowe należą do sfery,ż która na pierwszy rzut oka nie jest dla nas widzialna. Nic w tym dziwnego, gdyż ludzki umysł jest tak skonstruowany, że zdecydowanie lepiej przyswaja rzeczy widzialne i fizyczne. Są jednak mistrzowie duchowi tacy jak bioenergoterapeuta Częstochowa Zbigniew Jan Popko. Jest on autorem Akademii Wiedzy Duchowej jak też prowadzi rozbudowane warsztaty online poruszające właśnie kwestie technik duchowych.

Uzdrawianie na odległość w wykonaniu Zbigniewa Jana Popko

Zbigniew Jan Popko działa jako bioenergoterapeuta Częstochowa. Jego technika opiera się na koherencji pół energetyczno-duchowych. Polega to na wpływaniu na drugiego człowieka za sprawą swojej energii. Jan Popko stara się w ten sposób leczyć ludzi z przeróżnych zachorowań. Warto wspomnieć, że Popko podkreśla na swojej stronie, że jego działania uzdrowicielskie dotyczą nie tylko ciała fizycznego. Jego techniki mają wpływać również na polepszenie stanu psychicznego. Interesujące jest też to, że sposób uzdrawiania prezentowany przez Popko ma również pomagać w polepszaniu relacji między ludźmi. Na stronie opisuje również, że stara się leczyć zarówno ludzi, jak i zwierzęta hodowlane i domowe.

Akademia Wiedzy Duchowej - Jan Popko

Akademia Wiedzy Duchowej

Zbigniew Jan Popko to nie tylko bioenergoterapeuta Częstochowa. Jest on również nauczycielem świadomego życia, mentorem medytacji jak też mistrzem duchowości. Akademia Wiedzy Duchowej to jego projekt pełny materiałów i wyczerpujących treści dotyczących technik duchowych. Znaleźć można tam informacje na temat jasnowidzenia, wahadełkowania czy podróży astralnych.

Techniki Medytacyjne

Medytacja to coś bardzo popularnego nawet wśród ludzi niekoniecznie chcących posiąść wiedzę o duchowości. Medytacja daje ukojenie umysłu, spokój i relaks. Jan Popko podkreśla jednak, że wiele poradników w internecie nie porusza ważnych dla medytacji kwestii, dlatego właśnie prezentuje on swoje techniki.