Rozwój duchowy

 

Rozwój duchowy poprzez nauki Zbigniewa Jana Popko

 

Sfera fizyczna jest dla nas czymś logicznym. Człowiek i jego natura jest po prostu tak skonstruowana, że to, co widzialne, fizyczne i wyczuwalne jest mu bliższe niż to znajduje się w sferze duchowej. Nie przeszkadza to jednak wielu osobom w tym, aby zgłębiać nauki związane z duchowością. Ludzie poznają swoją duchowość na różne metody. Niektórzy zbierają rzeczy takie jak półkulka z tanzanitem, inni dodatkowo starają się korzystać z warsztatów duchowych. Rozwój duchowy może być prowadzony pod okiem doświadczonego mentora. Taką osobą jest Zbigniew Jan Popko, który działa w internecie jako nauczyciel świadomego życia i mistrz duchowy.

Portal internetowy Jana Popko – Źródło wiedzy duchowej

Strona internetowa prowadzona przez Zbigniewa Jana Popko bogata jest w najróżniejsze informacje dotyczące sfery duchowości. Prowadzona przez niego Akademia Wiedzy Duchowej zawiera w sobie obszerne artykuły dotyczące technik duchowych takich jak skale astralne i wahadełkowanie. Wahadełka można zakupić w dostępnym na stronie sklepie tak samo, jak rzeczy typu półkulka z tanzanitem i tematyczne książki. Jan Popko działa również jako uzdrowiciel i prowadzi nauki duchowe w formie warsztatów online.

Akademia Wiedzy Duchowej – Jakie techniki opisuje Jan Popko?

Projekt nazwany Akademia Wiedzy Duchowej jest bardzo rozbudowany. Opisane w nim techniki są oparte o starannie przygotowane materiały. W akademii można dowiedzieć się np. tego czym są skale astralne i wahadełkowanie. Do procesu tego potrzeba wahadełka, które można zakupić tak samo, jak półkulka z tanzanitem w sklepie na stronie. Wahadełkowanie pomaga w znalezieniu odpowiedzi na nurtujące pytania. Popko opisuje również na swojej stronie Świątynie Serca. W ten sposób można znaleźć w sobie siłę. Akademia Wiedzy Duchowej zawiera też informacje na temat podróży astralnych, które autor akademii opisuje jako podróże pełne doświadczeń, wiedzy i inspiracji. W Akademii Wiedzy Duchowej poruszany jest też temat jasnowidzenia. Popko twierdzi, że jasnowidzenie towarzyszy na co dzień, jednak efekty widać dopiero w połączeniu go ze świadomością.