Nauki duchowe

Nauki duchowe – Co można się dowiedzieć z Akademii Wiedzy Duchowej Jana Popko?

Istnieje wiele zagadnień związanych z duchowością. Takie rzeczy to np. inżynieria duchowa, różnego rodzaju medytacje, skale astralne i jasnowidzenie. Takie rzeczy są jednak czymś często niedostrzegalnym w codzienności ludzkiej. Są jednak tacy ludzie, którzy pragnąc wiedzy, chcą również poznać nie tylko świat fizyczny, lecz także sferę duchową. Takich rzeczy naucza Jan Popko w swoich warsztatach duchowych i Akademii Wiedzy Duchowej.

Kim jest Jan Popko?

Zbigniew Jan Popko jest nauczycielem świadomego życia i mistrzem duchowym. W swoich naukach porusza tematy takie jak inżynieria duchowa, świadomość duchowości i bioenergoterapia. Jego Akademia Wiedzy Duchowej to obszerny projekt, w którym uczy najróżniejszych technik duchowych takich jak np. jasnowidzenie.

Leczenie na odległość – Bioenergoterapia

Jan Popko uświadamia nie tylko czym jest inżynieria duchowa lub skale astralne. Stara się również pomagać osobom chorym za sprawą bioenergoterapii. Jego techniki opierają się na leczeniu schorzeń na odległość. Dotyczą one jednak nie tylko schorzeń fizycznych. Jego techniki leczenia to mają na celu zapewnić pacjentowi również komfort psychiczny i zniwelowanie nerwów. Warto wspomnieć, że leczy on zarówno ludzi, jak i też zwierzęta hodowlane i domowe.

Akademia Wiedzy Duchowej – Czego naucza w niej Jan Popko?

Zbigniew Jan Popko warsztaty on-line

Akademia Wiedzy Duchowej to obszerny projekt Jana Popko, bogaty w materiały do nauki. Autor stawia na pozyskanie wiedzy. Program Akademii Wiedzy duchowej polega na nauczeniu technik takich jak jasnowidzenie. Jan Popko stara się nauczyć świadomości w jasnowidzeniu, gdyż ta jest w tym procesie niezbędna. Projekt zawiera w sobie również naukę z zakresu skal astralnych i wahadełkowania. Wahadełkowanie pomaga w znalezieniu odpowiedzi na nurtujące pytania. W Akademii Wiedzy Duchowej można również dowiedzieć się informacji na temat podróży astralnych, które opisywane są jako doświadczenia pełne inspiracji i wiedzy.